Restauracja I love pizza w Biertowicach

Sharing is caring!

Będąc u przyjaciół w Izdebniku wybraliśmy się do pobliskiej restauracji. Byłam w tym miejscu po raz pierwszy. Skromne, minimalistyczne wnętrze aczkolwiek ciekawe i komfortowe. Zamówiliśmy dwa dania. Znajomi jak nazwa lokalu wskazuje pizzę 🙂
Duża pizza wystarcza w sam raz dla trzech osób. Była modyfikowana na życzenie klienta. Połowa jest pizzą kawalerską z menu, a druga połowa kompozycją własną. Pizza jest robiona na grubszym cieście. Typowo polska, bo z dużą ilością składników. Pyszna, ale ciasto od ich nadmiaru jest lekko mokre. Dodatkowo podawane są dwa sosy: pomidorowy i czosnkowy.
Ja zamówiłam sałatkę California.
Bardzo dobra i naprawdę do pojedzenia. Mix sałat z pomidorkami koktajlowymi, wiórkami sera żółtego oraz panierowanymi kawałkami kurczaka. Całość polana sosem jogurtowo – czosnkowym. Jako dodatek podano pieczywo czosnkowe. Ja nie dałam rady zjeść całej porcji. Kiedyś nie przypuszczałabym, że sałatką można sobie pojeść w ramach obiadu. Jutro sama robię kolejną.
Może i restauracja nie ma własnej strony internetowej z menu, może nie jest bardzo rozreklamowana, może nie jest szczytem elegancji, ale najważniejsze jest to, że serwowane tu jedzenie jest smaczne. Zdecydowanie polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

shares