Karczma Maciejówka w Czajowicach

Sharing is caring!

Przedstawiam Wam kolejne wspaniałe miejsce, które poznałam przy okazji świętowania moich niedawnych imienin. Było one niespodzianką, kolejnym przystankiem w poznawaniu nowych smaków. Karczma okazała się rewelacyjna. Nic dodać nic ująć. Piękne miejsce pełne uroku z zewnątrz i w środku, nieziemskie smaki, profesjonalna obsługa. Wszyscy byliśmy oczarowani bez dwóch zdań.
Zamówiliśmy:
Niecka karczmarza (na dwie osoby) mięsa smażone na grillu: filet z drobiu, schab, mięsa pieczone: żeberka i karczek, mix pierogowy, ziemniaki, frytki, zestaw surówek, dwa rodzaje sosów. Naprawdę imponujące!
Roladki drobiowe faszerowane szynką i serem otulone sezamem w sosie koperkowo – bazyliowym, ziemniaki (to danie w górnej części zdjęcia). Pyszne!
Warkocz z polędwicy wp. z sosem grzybowym, ziemniaki. To zamówione przeze mnie danie, którym byłam zachwycona. Sos fenomenalny (znacie moją obsesję grzybową), mięso genialne, a marchewka ręcznie ucierana pełna soku.
Każde danie jest warte polecenia. Miejsce godne każdej okazji. Z pewnością tam wrócimy. Kulinarne szaleństwo 🙂 Nie jest łatwo o restaurację na tak wysokim poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

shares