Paprika Vendéglő (Budapeszt, Węgry)

A dzisiaj zrobię Wam psikusa! Zamiast przepisu polecę Wam super restaurację w Budapeszcie. Wiem, że w obecnej sytuacji z podróżowaniem jest kiepsko także wrzucam Wam post z mojego tajnego archiwum. Była to majówka ze znajomymi na Węgrzech sprzed roku. Sporo materiałów związanych z tamtejszymi miejscami mam jednak dotąd nieopublikowanych. Restaurację poleciła nam nasza koleżanka Monika – ekspertka w dziedzinie Węgier, absolwentka hungarystyki i erazmusowiczka. Tak, więc nie szliśmy w ślepo, a za naszym przewodnikiem po dobrych lokalnych miejscach.

W Budapeszcie byłam nieraz, uwielbiam to miejsce, ale znaleźć lokalne atrakcje wcale nie jest czasem tak łatwo. Zawsze warto wiedzieć gdzie można zjeść smaczny gulasz lub zupę gulaszową i wypić dobre piwko. Wiadomo, że najlepiej w doborowym towarzystwie. Sami zobaczcie…

Pozdrawiam wszystkich gorąco i mam nadzieję, że niedługo wszystko powróci do jako takiej normy i podróżowanie będzie możliwe. Kolejne plany już przecież czekają! Kto jest pasjonatem podróżnikiem zrozumie. Podróże, lokalne atrakcje i przysmaki, a przy okazji fotografie kulinarne i posty, które same się piszą. Czy może być coś lepszego?

2 comments on “Paprika Vendéglő (Budapeszt, Węgry)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.